Skip links

Një përkushtim ndaj cilësisë

Sepse ne e dimë se sa e vështirë është të marrësh produktet më të mira me çmimin më të mirë.

Rreth nesh

Mjeshtëri me cilësi të lartë

Në Rilindi Furniture, ne i jemi përkushtuar krijimit të pjesëve të bukura dhe funksionale për shtëpinë për më shumë se 20 vjet. Ekipi ynë i mjeshtrit dhe stilistëve të aftë punojnë së bashku për t'ju sjellë mobiljet më cilësore me një çmim të përballueshëm.

Ne besojmë se të gjithë duhet të kenë akses në mobilje elegante dhe të punuara mirë, dhe për këtë arsye ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh që i përshtaten çdo shije dhe buxheti. Nga pjesët klasike tradicionale deri tek modelet moderne dhe bashkëkohore, ne kemi diçka për të gjithë.

Të mira të punuara me dorë

Të gjitha pjesët tona janë bërë me kujdesin dhe vëmendjen maksimale ndaj detajeve. Ne përdorim vetëm materialet më të mira, të tilla si druri i ngurtë dhe pëlhura tapicerie të cilësisë së lartë, për të siguruar që mobiljet tona të jenë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.

Përveç angazhimit tonë ndaj cilësisë, ne jemi të përkushtuar edhe për të ofruar shërbime të shkëlqyera ndaj klientit.

Stafi ynë i ditur është gjithmonë në dispozicion për t'ju ndihmuar në gjetjen e pjesës perfekte për shtëpinë tuaj dhe ne ofrojmë një politikë kthimi pa probleme për qetësinë tuaj mendore.

Cilësia më e lartë në treg

Punojmë me porosi

20 vjet përvojë në industri

Kjo uebfaqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të internetit.

Në Rilindi Furniture, ne i jemi përkushtuar krijimit të pjesëve të bukura dhe funksionale për shtëpinë për më shumë se 20 vjet. Ekipi ynë i mjeshtrit dhe stilistëve të aftë punojnë së bashku për t’ju sjellë mobiljet më cilësore me një çmim të përballueshëm.

Kontakti

Telefoni: +383 44 637 235​

Emailinfo@mobileria-rilindi.com​

Adresa: Ferizaj, Kosovë

Orari i punës: Hënë-Shtunë 9:00am-6:00pm.