Skip links

Sofa

Komoda

Komoda

Dhoma të ndenjës

Karrige & Tavolina

Karrige & Tavolina

Dhoma gjumi

Interier

Interier

#mobileriaRilidni

Orenditë janë elementë të tjerë të rëndësishëm të një dhome gjumi si komodat, tavolinat e natyrshme, dyqanet e veshjeve, etj.

Kuzhina Moderne

Komoda

Dhomë
ndenjie

Dyer

Mobileria Rilindi

Moderne dhe Kualitative.

Ne jemi një kompani që ofron shërbime të ndryshme të mobiljeve për dhomat e gjumit, si projektim, prodhim dhe instalim. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve të mobiljeve, përfshirë krevate, armatime, ndriçim, orendi, etj.

Hub wire collection

Materiale me cilësi të lartë.

Të gjitha produktet tona janë të projektuara dhe të prodhuara nga profesionistët më të mirë në fushën e mobiljeve, duke siguruar cilësinë dhe dizajnin e lartë.

Kualitet i lartë

Të garantuara

Çdo markë globale që ju nevojitet.

Transport Falas

Kualitet i garantuar

2 vite Garancion

Abonohuni dhe përfitoni ujle.

Kjo uebfaqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të internetit.

Në Rilindi Furniture, ne i jemi përkushtuar krijimit të pjesëve të bukura dhe funksionale për shtëpinë për më shumë se 20 vjet. Ekipi ynë i mjeshtrit dhe stilistëve të aftë punojnë së bashku për t’ju sjellë mobiljet më cilësore me një çmim të përballueshëm.

Kontakti

Telefoni: +383 44 637 235​

Emailinfo@mobileria-rilindi.com​

Adresa: Ferizaj, Kosovë

Orari i punës: Hënë-Shtunë 9:00am-6:00pm.